Náš tým

Denisa Míčová a Amy

Amy je výmarský ohař. S flyballem začala jako půlroční "štěně" v roce 2014 a i přes velmi složité začátky je dnes důležitou posilou týmu. :) Pro míček by udělala cokoli, takže přeskákat pár překážek s jejíma dlouhýma nohama není vůbec problém.

Martina, David a Emička Kaisnerovi a Týna (Quintinia Snug)

Tynka (Quintinia Snug) je naše zrzava černohubka a svou vizáží je typicke plemeno na flyball :-D

Jsme teprve na zacatku "flájbólové" kariéry, ale už na prvním tréninku bylo jasné, že tenisak je správná volba. 
Sbíráme zkušenosti od profíků a už se těšíme, až se zúčastníme nějakého závodu, nejprve jako diváci a časem snad i jako platní členové týmu. 
 
Tynka je prostě "težkej pes" co miluje vodu, pro piškotek udělá cokoli ..... a nedá dopustit na svoji smečku :-)
 

Markéta Moravcová a Catherine Zeta Jones Hollandse Ster "Gina"

Gina je naše nová posila, zatím je ještě na závodění mladá, ale již teď má místo mozku tenisák. Takž má základ pro flyball :)

 

Osobní stránky: www.matteroftheheart.cz/

Markéta Moravcová a Ceero od Dupíků "Ceero"

Ceero je neuvěřitelný mazel a velký pohodář. Když se však pro něco nadchne, stojí to za to :) Jeho velkou vášní se stal flyball, věnujeme se také dogdancingu a sportovní kynologii.

 

Osobní stránky: www.matteroftheheart.cz/

Hana Bínová a Butch Crazy Legs

Butch je australská kelpie. Ulítaný, bláznivý, crazy pes, co nadevše miluje běhání. Butche jsem si pořizovala jako aktivního parťáka nejen na flyball, ale i pro "normální" život kynyloga :))  S flyballem teprve začínáme. Tak doufám, že to bude ta správná posila do týmu :-)

Bára Kocourková a Bára

Baruška je kříženec, 5 let. Když jsem v roce 2013 našla v novinách ,, Nábor nových členů ,, moc mě to zaujalo. Baruška měla špatné zacházení a tak byla hodně nedůvěřivá, všeho se bála a k chlapům nešla ani za nic. Tak jsem se bála, jak bude reagovat. Začátky byly těžké, ale - rok se s rokem sešel a moje Baruška?? Stalo se něco neuvěřitelného!! Z té vystarašené čubičky se stala hráčka tělem i duší. Běhá na 110%, všechny z týmu miluje - i chlapce  :-).

Andy a Angie

Angie se narodila 4.5.2014, je velmi aktivní a přátelská.  Flyball jsme začaly  trénovat v roce 2015 a svou závodní sezónu odstartovaly  v roce 2016 na závodech dvojic a propracovaly se až na Mistrovství republiky. Flyball se stal její velikou vášní. Dale se spolu věnujeme sportovní kynologii a dogdancingu. 

Titul: Fly 17

Hana Bínová a "Snowy"

Snowy je kříženka australského honáckého psa, kterého jsem si pořídila k Linn. Zatím se ve flyballu zaučuje, ale určitě má dobrý základ. Je totiž obrovský míčkofil :) Mimo flyballu také začínáme s dogfrisbee, obedience a okrajově agility.

 

Osobní stránky: www.linn-snowy.webnode.cz

Andrea Plášilová a Draco Lusika "Darth"

Dárthík si svůj první flyballový start užil na Sladkých nadějích v roce 2009, několik závodů za Tsunami odběhal i v roce 2010 a 2011 (občas byl i propůjčen na hostování). S Darthíkem se dále věnujeme agility, zaujal nás i coursing. Samozřejmě ve volném čase nemůžeme zapomenout na jakoukoliv činnost s míčky či na jeho oblíbené plavání.

 

Titul: Fly 18

Osobní stránky: www.librea.wgz.cz

Libor Plášil a Ace of Speedy Dream "Ace"

Aceík zahájil svoji kariéru na Sladkých nadějích, ale v roce 2011 v neoficiální části turneje (turnaj dvojic). V letošním roce sbíral zkušenosti nejen v Tsnunami (jednou byl také hostovat). Aceík běhá i agility. Ve volném čase je to hrozná vtěrka :)

 

Titul: Fly 17

Osobní stránky: www.librea.wgz.cz

Markéta Moravcová a Erzsébeth Easy Bohemia Alké "Easy"

Easy je klasická borderka milující pohyb, akci a hodně pozornosti. Zbožňuje vodu, míčky, přetahovací kroužky, frisbee... Prostě vše, za čím se dá běžet.
Aktivně se věnujeme dogdancingu, flyballu a sportovní kynologii. Občas zavítáme na agility a chystáme se na pasení. Je mi potěšením a radostí pracovat s takto inteligentním plemenem.
 
Osobní stránky:www.marketa.estranky.cz
Titul: Fly 18